Arvento Üst Üste 3 Yıldır Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri Arasında

Etiketler:, , , , , , , , ,

Categories: Güncel,Haber

Arvento Üst Üste 3 Yıldır Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Teknoloji Şirketleri Arasında

Arvento bu yıl 3. kez Deloitte’un Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerini belirlemek amacıyla yürüttüğü, prestijli Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2012 Programı’nda yer almayı başararak önemli bir başarıya daha imzasını attı. 

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2012 Programı’na katılmak isteyen şirketlerin 2007 yılında en az 50.000 Euro, 2011 yılında ise en az 800.000 Euro net satış geliri elde etmiş olmaları, merkezlerinin Türkiye’de bulunması ve bir “teknoloji şirketi” olması gerekiyor. Programda, faaliyet gelirlerinin önemli kısmını sağladığı bir teknolojiye sahip olan ya da gelirlerinin önemli bir bölümünü teknoloji araştırma ve geliştirme çalışmalarına ayıran firmalar, “teknoloji şirketi” olarak tanımlanıyor. Avrupa, Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesindeki Deloitte Teknoloji Fast50 programlarında sıralamaya giren firmalar, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de otomatik olarak hak kazanıyor.

 

Bu yıl içerisinde” Uluslararası İş Ödülleri (IBA)  2012’de” üç ayrı kategoride ödül kazanarak “Ortadoğu’nun ve Afrika’nın En Hızlı Büyüyen Şirketi” kategorisinde Altın Stevie ödülüne, “ Avrupa’nın En Hızlı Büyüyen Şirketi” kategorisinde Bronz Stevie ödülüne, “ Elektronik Alanında Yılın Şirketi” kategorisinde ise Gümüş Stevie ödülüne layık görülen Arvento. Deloitte’den almış olduğu ödül ile başarılarına bir yenisini daha eklemiş olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyor.

 

Deloitte’un Teknoloji Fast50 veya Teknoloji Fast500 programları hakkında daha fazla bilgi için www.deloitte.com.tr/fast50 adresi ziyaret edebilir.

Author: Gökhan Üçok