Network Çözümleri

Müşterilerimize günümüz iş hayatı ihtiyaçlarını karşılamak üzere esnek, kesintisiz, uygun maliyetli ve yüksek performanslı  çözümler üretmekteyiz. Kablolu ve kablosuz networkler, kurulan networklerin üst düzey güvenlik yapılandırmaları, routing ve  switching cihazları, Wan ve Lan optimizasyonları , network yönetim araçları, IP telefon ve  video konferans gibi alanlarda müşterilere uçtan uca çözümler sunmaktayız. Şehiriçi , şehirlerarası ve milletlerarası geniş alan ağlarının müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projelendirilmesi, kurulumu ve optimizasyonunu da uçtan uca network çözümünün bileşenleri arasında yer almaktadır. Bu kapsam Broadband ( xDSL, Cable), Frame Relay, Leased Line, ISDN ve Uydu gibi teknolojileri içermektedir. Piyasa rekabetinin üst düzeyde olduğu günümüzde, her anın kıymetini bilecek kadar kesintisiz, her yerden ulaşılabilecek teknolojiye sahip, her türlü tehlikeye karşı korunaklı sistem dizaynları ile daima müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Tıklayın, Türkiye’nin her yerinde Kurulum ve Montaj için Teklif İsteyin

Sistem Danışmanlığı

Bigi ve teknoloji alanlarındaki uzman kadrosu ile sunduğu çözümlerin sürekliliğinin sağlanması amacı ile profesyonel hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz bu hizmetler, kritik teknik servis hizmetlerinden, entegre yönetim ve işletim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır.. Müşterilerimizin kendi asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak, zaman ve para kayıplarını önlemek amacıyla, onların tüm Bilgi Teknolojileri faaliyetlerinin gerektirdiği  işletimleri daha uygun maliyetler ile gerçekleştiriyoruz.

Tıklayın, Türkiye’nin her yerinde Kurulum ve Montaj için Teklif İsteyin

Servis ve Destek Hizmetleri

Sözleşmeli destek/bakım hizmetleri ile hedefimiz, müşterilerimizin teknoloji altyapılarının standartlara uygun bir şekilde çalışması ve sistemlerinin bir bütün olarak çalışır durumda bulundurulmasıdır. Sözleşme ile birlikte müşterilerimiz her zaman destek ve erişimde önceliklendirilmektedir. Bilişim yatırımlarında maliyetleri arttıran en önemli unsurlardan birisi de mevcut sistemlerde meydana gelen ufak bir arıza nedeniyle bazen tüm sistemin çalışamaz duruma gelmesidir. Sürekli müşteri kontrol ve izleme sistemimizle oluşabilecek problemleri önceden sezinlemekte ve müdahale edilmektedir.  Fakat bununla birlikte kimi zaman da hiç hesapta olmayan sebepler ile büyük arızalar baş gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde arızaya müdahale edip hızlı ve etkin bir şekilde problemin çözümü ancak gerekli bilgi birikimi ve donanıma sahip olmakla mümkün olmaktadır. ITCS,  teknik servis hizmetleri vermeye yeterli olduğu TSE’den alınan bir yetki belgesi ile yetkilendirilmiştir.

Sözleşmeli destek ve bakım hizmet kapsamı:

• 7 gün / 24 saat sınırsız bakım ve destek hizmeti

• Bilet bazlı müdahale ve çözüm hizmeti

• Sadece periyodik bakım Hizmeti

• Kurulum ve Montaj hizmetleri

Tıklayın, Türkiye’nin her yerinde Kurulum ve Montaj için Teklif İsteyin

Dış Kaynak & Teknik Personel

Müşterilerinin BT ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla sözleşmeli dış kaynak teknik personel kullanımı hizmetleri sunmaktayız. Değişen ve gelişen teknoloji karşısında personel eğitim ve barındırma maliyetleri giderek artmakta ve yönetimsel zorluklar yaşanmaktadır.  Bu hizmet ile kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz ve sürekli iç eğitimlere tabi tuttuğumuz teknik personeller müşterilerimize sözleşmeli ve belirli süreli olarak kiralanmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin maliyetlerinin azaltılmasını, risklerin minimize edilmesini ve esnek bir yapı oluşturulmasını sağlamaktayız. .

Proje Yönetimi ve Kurulum Hizmetleri Yetkili servisi olduğumuz ürünlerde, sattığımız ürünlerde ve yönettiği projelerde kurulum hizmetlerini gerçekleştirmekte ve bu işlemler esnasında her türlü koordinasyonu sağlamaktayız. Bu sayede  kaynakların etkin bir şekilde kullanılmasını, projelerin profesyonel bir şekilde yönetilmesini ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun çözümün sağlanmasını amaçlamaktayız.

Kısaca ITCS (Information Technologies Consulting & Solutions) bilişim dünyasının her alanında profesyonel düzeyde uzmanlığa sahip bir firma olarak müşterilerinin problemlerini anahtar teslim olarak en uygun araçlarla çözmektedir.

Tıklayın, Türkiye’nin her yerinde Kurulum ve Montaj için Teklif İsteyin