DATALOGIC FORMULA 725/725RF LASER OKUYUCULU KABLOSUZ EL TERMİNALİ

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Categories: Güncel,Kampanya,Ürünler

El terminali Kiralama veya Satınalma için lütfen bizimle irtibata geçiniz….

DATALOGIC FORMULA 725/725RF LASER OKUYUCULU  KABLOSUZ EL TERMİNALİ

Son derece kompakt ve sağlam, geniş hafıza kapasitesi çok farklı sıcaklıktaki ortamlarda çalışabilme Formula 725 half, portatif ve tamamen programlanabilir, kablosuz ve batch versiyonları bulunan zarif bir el terminalidir.Radyo frekans haberleşmesi kablosuz modelolan formula 725 RF, son kullanıcıya uygulamaları için kullanım izin belgesi veya lisansı almayı gerektirmeyecek Avrupa ETSI 300-220 standartlarındadır. Sadece 180 gr ağırlığı nedeni ile Formula ürünler serisinin mikro-terminaller sınıfında yer alır. Ancak sunduğu performans ve spesifik fonksiyonları ile daha yüksek sınıftaki ürünlere rakiptir. Dahili şarjı pilleriyle 15 saatlik çalışma süresi, dahili laser okuyucusu ile 70 cm mesafeden okuma, 1 MB’a kadar yükseltilebilecek RAM’i ile geniş database yönetimlerinde kullanılabilirlik sunar. Görünüşü sizi aldatabilir. Küçük boyutları ve hafifliğine rağmen formula 725 sağlam endüstriyel kullanım için tasarlanmış oldukça dayanıklı bir üründür. Darbeye karşı dayanıklı (l metreden betona düşme testli), suya ve toza dayanıklı, -20 °C ile +50 °C sıcaklığı her ortamda sorunsuz bir şekilde çalışabilir. Geniş back-lit’li LCD ekranı ile 4 satır ve 16 sütunluk bir görünüm sağladığı gibi sabit durum ikonları ile terminalin tarih ve saati,bataryasının seviyesi hakkında bilgi vererek optimal çalışma planı yapmanızı sağlar.Bütün bu fonksiyonların kullanıcı İle etkileşimi terminal üzerindeki 25 butonluk alfanümerik tuş takımı sayesinde sağlanır.

Özellikleri

Radyo Frekansı : 433.92 MHz
Data Transfer Hızı : 19.200 Baud-Rate (RF Rate)
Radyo Güç Çıkışı: < 10 mW
Kapsama Alanı: 50 m (Yarıçap)
Roaming: Seamless Active Roaming
Erişim Protokolü : CSMA/CA
Standart: ETSI standart EN300 220-3
ikaz Sistemleri : Power On Led (Yeşil) / Tx-Rx Led (Sarı) / Durum (Kırmızı)
Çalışma Sıcaklığı : -20 C°/50C0
Saklama Sıcaklığı : -20 C°/70C0
Nem : % 90 Yoğunlaşmamış
Çevresel Koruma : IP64
Ağırlık: 370 gr

DATALOGIC STAR SİSTEM

Star System bütün RF sistem elemanları içeren bir çözümdür. RF veri toplama cihazları, RF barkod okuyucular, RF baz istasyonu ve yazılım araçları. Star System pazarda en geniş kapsamlı dar bant cihazlarını sağlamaktadır. Star System hem endüstriyel hem de yaşamsal ortamlara hitap eder ve pen terminaller, el terminalleri ve tabanca şekilli cihazlarla linear ve PDF417 kodları okuyabilir ve uzaktan okuma hizmeti de sağlar. Star Sytem`in romain yeteneği sayesinde operatörler tam serbestlik içerisinde ofisten ofise, farklı departmanlara/binalara geçebilirler. Star System en esnek kablosuz bağlantıları sağlar. “RS232 stand alone” ve “RS485 network” çözümleri Datalogic kablosuz çözümünü standart Windows tabanlı bir PC üzerinde çalışan herhangi bir yazılım uygulamasına entegre edebilir. Her işlemin RF cihazı tarafından sürüldüğü istemci/sunucu mimarisi CSMA/CA (Carrier Sense Multiple Accsess/Collision Avoidance)erişim protoklü ile birleşerek Star systemin aynı frekansı kullanan başka RF ekipmanıyla çakışmasına sebep olmasını engeller.

Star System Avrupa ETSI EN300 220-3 standardına uygundur. Geniş alan kapsaması ve kullanıcı uygulamasıyla gerçek zamanlı iletişim sağlar. Windows sistemlerine entegrasyon son derece kolaydır ve işletme lisansı gerektirmez. Ayrıca minimal kurulum maliyeti gerektiren güvenilir, hızlı ve düşük maliyetli bir sistemdir. Datalogic Star System`in ana öğesi olan Stargate kablosuz bir ağ aralığıyla çeşitli Datalogic RF cihazları ve bir ana makina (windows tabanlı standart PC) arasında iletimi sağlayan bir dar bantlı baz istasyonudur. Tek bir Stargate RF baz istasyonu, açık alanda 8000 metrekarelik bir alnı kapsar,2000 mobil cihazı yönetir ve gerçek zamanda 255 eşzamanlı aktif istemciyi estekleyebilir.
Stargate RS232 ve RS485 yüksek hızlı seri arayüzleri ile donatılmıştır. En basit uygulamalar için RF baz istasyonu “RS232 stand alone”u kullanan standart bir PC`ye bağlanabilir.

Stargate aktif roaming yeteneğini RS485 network configürasyonu ile birleştirerek (maksimum 1200 m uzunluk) kapsama alanını genişletebilir ya da beton duvarların, firewall`ların ve metal rafların kısıtlamalarını yenebilir. Stargate Avrupa ETSI standardına uyumludur, sükrekli sorgulama (polling) yapmaz ve CSMA/CA sayesinde aynı frekansı kullanan diğer RF ekipmanları ile girişime sebep olmaz.

Stargate`in geniş güç kaynağı aralığı (9/30 VDC) ve network konfigürasyonlarında aynı kabloyu (2 twisted pair AWG 24 kablo) veri değişimi yapmak ve güç kaynağını bir RF istasyonundan diğerine aktarma özelliği sayesinde kablolama ve fiziksel kurumlarda faydalar elde edilebilir.

ÖZELLİKLERİ

Radyo Frekansı : 433.92 MHz
Radyo Güç Çıkığı: <10 ınW
Kapsama Alanı Yarıçapı: 50 m (164 ft) Seamless Active Roaming
Access Protocol :CSMA/CA
Data Transfer Rate:19.200 baud MAX.
Standart: European ETSI standart EN 300 220-3
Mobil Aygıtlar : TOPLAM AYGIT SAYIŞI 2.000 mobil cihaza kadar ACTİVE DEVICES 255 mobil cihaza kadar her bir STARGATE™ için
Seri Haberleşme : STAND-Alone Single STARGATE ™ RS232 seri bağlantı (max. uzunluk 15 m) RS485 seri bağlantı (max. uzunluk 1.200 m) iletişim
Hızı 38.400 baud’a kadar NETWORK yapılandırma 16 STARGATE ™ RF .base Station Desteği RS485 seri bağlantı (max. uzunluk 1.200 m) 38.400 baud bağlantı hızı Birden fazla STARGATE ™ İçin tek adaptör kullanabilme.

Author: Gökhan Üçok