ITCS olarak 2003 yılından beridir yüzlerce küçük ve orta ölçekli işletmeye kısa, orta, uzun vadeli çözümler geliştirdik. 10. yılımıza girerken kuruluşumuzdan bugüne kadar bizimle birlikte yürüyen sayısız işletmeye sürekli gelişen teknolojiye paralel hizmet götürmek yanında çok güçlü dostluklar edinmiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

TC M.E.B. 307 İlk Öğretim Okulu 588 adet Bilgi Teknolojisi Sınıfının Kurulması          

ITCS, milli eğitim sistemimizin çağdaş bir yapıya kavuşturulması, dünyadaki gelişmelere ayak uydurması ve bilgi toplumu olma yolunda ihtiyaç duyulan bilgiye ulaşılması için özel çözümler sunmaktadır.

Hükümetimiz ile Dünya Bankası (IBRD) arasında imzalanan Temel Eğitim Programı İkraz Anlaşması II. faz kapsamında, uluslararası rekabetçi ihale yolu ile Bakanlığımız İlköğretim Genel Müdürlüğü’ne bağlı, Türkiye genelinde 3000 ilköğretim okuluna bilgi teknolojisi sınıfı satın alım ihalesinin 1. paketi (Marmara Bölgesi) kapsamında 307 ilköğretim okulunda 588 adet tam teşekküllü BT sınıfının kurulumunu gerçekleştirmiştir.

Bu proje kapsamında; İlk etapta, bilgi teknolojisi kurulacak olan okullarda mühendis kadromuzun ön keşif ve projelendirme neticesinde, teknik ekibimiz tarafından sınıfın alt yapı (PVC zemin döşeme, elektrik ve data tesisatı, aydınlatma, gereken yerlerde eski kapı-pencerelerin değişimi, duvar ve tavan boyama işleri, perde ve klima takılması ve Data-Elektrik kablolama) yapılmıştır. Altyapı ve kablolama işlemi tamamlandıktan sonra firmamızın teknik kurulum ekibi tarafından mobilya kurulumu ile Bilgisayar kurulumu gerçekleştirilmiştir.Bu proje 230 kişilik bir kadro ile 3 ay gibi kısa bir sürede işin teslimi yapılmıştır.

 

ÇALIK ENERJİ IRAK Nainawa ve Al-Khairat Enerji Santrali;     ITCS, Çalık Enerjinin Irakta (Nainawa–Al-Khairat) yapımını üstlendiği iki adet enerji santralinin çevre güvenlik ve analiz, saha güvenlik, turnike ve bariyer sisteminin yapımını Bosch, Özak ve Flexwath ürünlerini kullanarak üstlenmiştir. Proje iki aşamadan oluşmaktadır.

Birinci aşamada iç güvenlik ve turnike sistemleri tesis edildi. Bu aşamada çeşitli noktalara turnikeler ve kamera sistemleri kurularak devreye alındı. Sistem 7/24 çalışacak ve kesintiye uğramayacak şekilde dizayn edildi ve çalıştırıldı.

İkinci aşamada ise ; Çevre güvenlik sistemi ve Analiz sistemi kurulumu yapılmaktadır. Her şantiyede 128 adet hareketli ve sabit kamera olacak şekilde dizayn edilmiş ve Video analiz sistemi ile akıllı bir yönetim sistemi kurulmaktadır. Yani Operatörler tasarladığımız Video analiz ile daha hızlı alarmları almakta ve hızlı müdahale ederek  sistemi çok daha etkin kullanmaktadırlar.

Sistemde Hybrit Dijital kaydediciler, Matrix, IVA Encoderlar, Transmitter/Recevierlar, Depolama üniteleri, Sunucular, iş istasyonları, Bosch Video Analiz sistemleri (IVA), Yüksek performanslı güvenlik monitörleri, Switchler, kablo ve kablolama ekipmanları, UPSler, aktarım cihazları, kabinler, direk ve montaj malzemeleri, kontrol klavyeleri …vb ekipmanlar kullanılmıştır.

Mühendislik çalışması, Projelendirme , altyapı, montaj, devreye alma ve  Eğitim hizmetleri tarafımızdan verilmektedir. Sistem 7/24/365 çalışacak yapıda dizayn edilmiştir. Ayrıca sıcaklık faktörleri analiz edilmiş ve sürekliliği sağlayacak en uygun ürünler kullanılmıştır.

 

HYUNDAI-ASSAN OTOMOTİV A.Ş.                                                         IBM markalı büyük boy Server sistemlerimiz, yüksek hızlı Tally nokta vuruşlu yazıcılarımızın çalıştığı ve bayileriyle arasındaki bağlantının internet üzeriden VPN çözümlerimiz ile ve PRI hatlardan dijital modemler vasıtasıyla hızlı bağlantıların sağlanması konularında çözümlerimiz bulunmaktadır.
5 adet IBM xSeries 255 Server, MS 2003 Server Enterprise, Microsoft SQL Server lisansları, HP ve Tally Yazıcılar bulunmaktadır.

Hyundai Assan – İzmit, Ali kâhya da bulunan fabrikasında 2 adet Digital Video Recorder (DVR) çözümümüz başarıyla kurulmuş ve güvenlik amaçlı gözetleme sistemi devreye alınmıştır. Bu sistemde RS-108 modeli DVR kullanılmıştır. Ayrıca 2009-2010-2011–2013 yıllarında 250.000 $ bütçeli Yedek parça, Çevre Güvenlik ve imalat izleme projeleri LG güvenlik ürünleri kullanılarak başarı ile tamamlanmıştır. Hyundai-Assan Fabrikasının çevre güvenliği kurulduğu günden bu tarafa sorunsuz olarak çalışmakta ve desteği tarafımızdan verilmektedir.

Ayrıca başka bir projede yine HYUNDAI ASSAN fabrikada gümrük mevzuatına tabi olarak çalışan yakıt tanklarının Maliye/ Gümrük tarafından izlenmesini sağlayan seviye tespit ve görüntü sistemi internet ortamından izlenebilecek biçimde kamera sistemi ve yazılımları ITCS tarafından başarıyla devreye alınmıştır.

Yine 2011 yılında Symantec Network Access Kontrol (NAC) Güvenlik ürünleri Genel merkez ve Fabrika olmak üzere kurulmuş ve 550 kullanıcı için switch konf. ile birlikte yapılmıştır. 2 günlük eğitimleri de ITCS tarafından verilmiştir. Firmamız HyundaiAssan’ nin resmi tedarikçisi olup sürekli ürün satışı da yapmaktadır.

 

TANRIVERDİ HOLDİNG                                                                        On adet IBM markalı orta seviye Server sistemlerimiz, 4 lokasyon arasındaki bağlantının internet üzeriden ADSL / G.HSDSL hatlar kullanılarak VPN çözümlerimiz ile bu hatlar üzerinde VO-IP çözümlerimiz bulunmaktadır.  3Com markalı Core SW ler kullanılmış, Symantec Mail Security sistemi ile en son teknoloji güvenlik unsurlarını barındıran 10 adet IBM server kullanılarak 4 ayrı lokasyonun bir biriyle tam entegre çalışmasını sağlayan yaklaşık 350 kullanıcılı büyük bir sistem kurulmuştur. Tüm sistem mühendislikleri, ürünler ve hizmetler ITCS tarafından başarıyla sağlanmıştır. Ayrıca özellikle Microsoft yazılım sitemleriyle ilgili kapsamlı bir lisanslama işlemi yapılmıştır.

Üretim programını entegre eden Tanrıverdi Holding için üretimden veri toplama ve barkod çözümleri firmamız tarafından sağlanmış olup halen çalışmalarımız devam etmektedir.

Firma kurulumu tamamlandığında bu tarafa yaklaşık 3 yıldır hiçbir kesintiye uğramadan ve sorun yaşamadan çalışmaktadır. Ayrıca özel anlaşmalar ile üst düzey teknik servis hizmeti verilmektedir. Ayrıca Mağaza kameralı güvenlik sistemleri tarafımızdan kurulmuş ve yönetilmektedir.

Tanrıverdi Holding’in gelişen teknolojiyi kullanması, daha sorunsuz ve güvenli çalışabilmesi için işbirliğimiz devam etmekte ve danışmanlığımız ile gerekli yatırımlar yapılmaktadır.

 

İHLAS KARGO A.Ş                                                                                          Büyük ölçekli IBM sunucu sistemlerimiz çalışmaktadır.2 adet IBM xSeries 255 Server  SQL ve WEB server amaçlı olarak, muhtelif sayıda x226 ve x206 modeli serverlar diğer amaçlarla kullanılmaktadır. Ayrıca Acer ve IBM markalı notebooklar ile muhtelif adet ve özelliklerde çevre birimleri tarafımızdan temin edilmiştir.

İhlâs Kargo A.Ş. nin 2004 yılı sonu ile 2005 yılı başında devreye aldığı şube otomasyonunda kullanılmak üzere 135 adet RF725 model Datalogic markalı RF El Terminali verilmiştir. İhlas Kargo A.Ş. nin 30 aktarma merkezlerinde ayrıştırma ve yüklemeler sağladığımız RF çözümlerle başarıyla kullanılmaktadır.

Genel Müdürlükte bulunan merkez serverlerinin güvenliği şube otomasyon sisteminin internet üzerinden oluşabilecek ataklara karşı güvenliği CISCO markalı 2 adet PIX FIREWALL çözümüyle başarıyla tarafımızdan sağlanmıştır.

İhlas Kargo A.Ş. ‘nin 13 bölge merkezinde 3COM 3012 Router ve TELLABS CTU/S kullanılarak kiralık hatlar üzerinden Genel Müdürlüğe (Otomasyon Sistemine) bağlantıları geçekleştirilmiştir.

İkitelli Aktarma istasyonuna 16 kaval DVR (Digital Video Recorder) kurulmuş ve internet üzerinden Aktarma Merkezinin güvenlik amaçlı gözetlenmesi temin edilmiştir.

İhlas Kargo A.Ş. de kullanılmakta olan tüm PC ve SERVER sistemlerin Microsoft İşletim Sistemleri ve SERVER Yazılımları kiralama yoluyla temin edilmiştir.

 

KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SAN. TİC. A.Ş.                           Kristal Kola, sürekli çalıştığımız müşterilerimizden birisi olup İstanbul Genel Müdürlük dışında Balıkesir de Sapanca da, Edremit de fabrikaları bulunmaktadır. Bu müşterimizin WEB sitesi de tarafımızdan hazırlanmıştır.

KRİSTAL KOLA VE MEŞRUBAT SAN. TİC. A.Ş. ‘de Plasiyerli Satış Sistemi de kurulmuş olup gezgin satıcılar mükemmel ürünümüz Mobile Compia M3 El Terminali ile siparişlerini almaktadırlar. Bu sayede sevkiyat planlamaları daha doğru yapılmakta ve insan faktöründe kaynaklan problemler asgariye indirilerek hataların önüne geçilmektedir. Esasen bu sistemde zamandan çok büyük ölçüde tasarruf edilerek verimlilik artışı sağlanmıştır.

 

SABANCI TELEKOM A.Ş.                                                                        Sabancı Telekom tarafından yürütülen UMTH (Uzak Mesafe Telefon Hizmetleri) ürünlerinin 12 adet POP merkezinin tamamında ITCS tarafından kurulum ve Teknik Destek Hizmetleri verilmiştir. Telekomünikasyon Kurumu tarafından verilen A, B v C lisanslarıyla özel teşebbüsler de karasal hatlardan telefon hizmetleri vermeye başlamışlardır. Sabancı Telekom da bu lisanslardan birine sahip bir kurulu olarak 10.000 civarındaki abonesine UMTH hizmeti vermiştir. ITCS Sabancı Telekom ile yaptığı anlaşma çerçevesinde 12 POP noktasında tüm Sabancı Telekom bayilerinin satışlarından sonra kurulum ve yerinde Servis hizmetlerini başarıya vermiştir. ITCS bu ve benzeri yaygın projelerde hızlı kaliteli ve verimli organizasyonlar kurabilmektedir.

 

ANADOLU YAŞAM ÖZEL SAĞ. TES. İŞL. A.Ş.                           Müşterimizde Göztepe’de bulunan hastane ile Karaköy’de bulunan Poliklinikler arasında Leased Line (Kiralık Hat) bağlantısı ile internet üzerinden atakları karşılayacak olan FIREWALL ve PC’lerde bulunan Anti Virüs çözümlerimiz çalışmaktadır. Ayrıca bu kurum ile Göztepe’de bulunan hastanesi ve Karaköy’de bulunan polikliniklerindeki tüm Server, PC, Switch, Router, Firewall, Yazıcılar ve mevcut kurulu bulunan sistemlerinin çalışır vaziyette tutulması için teknik destek tarafımızdan sağlanmaktadır.

Bu müşterimiz ile yaptığımız bir başka projede hastanenin güvenlik amaçlı gözetleme sistemleri tarafımızdan Analog ve IP kamera sistemi birlikte çalışacak şekilde kurulmuştur. Sistem kurulduğu günden bu tarafa sorunsuz olarak çalışmakta ve bakımları yapılmaktadır.

En son gerçekleştirilen projede Sonicwall Security System ile tüm sistem için iç ve dış güvenlik sistemi oluşturulmuş, Mail server kurulmuş ve Pacs (Siemens) sistemi için Server, NAS cihazları ve bölgelerin iletişimleri ayarlanmıştır.

 

Maliye Bakanlığı ve İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı ( Maliye)  Insan kaynakları ve Vergi denetmenleri bina altyapısı tarafımızdan yaklaşı 900 kullanıcı uçu olacak şekilde tarafımızdan yapılmıştır.

Avcılar-Büyükçekmece Kompleksi Data – Elektrik altyapısı 500 kullanıcı olarak tarafımızdan yapılmış ve devreye alınmıştır.

 

2008 – 2009 – 2010 ve 2011 yıllarında Siemens in yüklenicisi olduğu VEDOPII ve VEDOP III projelerinde İstanbul ilindeki Vergi dairelerinin Data – Elektrik altyapılarının tarafımızdan yapılmıştır.

                                                         

ANT Holding ( Çalık Grubu )                                                                 Dört firmayı bünyesinde bulunduran ANT Holdingin  Bilişim ürünleri tarafımızdan sağlanmış ve Dell Sunucular üzerinde sanallaştırma çözümü ile sistemleri kurulmuştur. Her firmanın kendi sistemi üzerinde yetkilendirilen ve yönetilen bir topoloji ile sistem dizayn edilmiş olup güvenlik en üst seviyede kurgulanmıştır.

 

Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü (Osmanlı Arşivleri Daire Başkanlığı)        Osmanlı Arşivleri Daire Başkanlığı, İstanbul Cağaloğlu’nda bulunan birden fazla binasında tüm Osmanlı Arşivlerinin saklanması ve araştırmacılar için gerekli olan dokümanların sağlanması konularında hizmet veren bir kamu kurumudur. Bu kuruma bilgi depolama amacıyla kullanılacak olan bilgi depolama birimleri kurulmuştur.

Gerekli olan ilave IT ihtiyaçlarını karşılamak için kablolama alt yapısına ilave kablolama işleri Data ve Elektrik hatlarının sıva üstü olarak kablo kanalları vasıtasıyla bizim tarafımızdan sağlanmıştır. Bu proje kapsamında 3 ayrı binada 140 uçluk network kablolaması başarıyla tamamlanmıştır.

 

YÖRSAN GIDA VE SÜT ÜRN. PAZ. TİC.LTD.ŞTİ.                     YÖRSAN, Türkiye‘nin en büyük süt ve süt ve süt ürünleri üreticilerinden birisidir. YÖRSAN /İstanbul tüm bilişim ihtiyaçları tarafımızdan karşılanmaktadır. Şube merkez bağlantıları SERVER, PC, Notebook tedarikleri, Server Optimizasyonları, Jeneratör sistemleri ve Plasiyerli Saha Satış Sistemi Otomasyonu tarafımızdan tedarik edilerek ve geliştirilerek kurulmuştur. YÖRSAN / İstanbul aynı zamanda bakım-onarım anlaşmalı müşterimizdir.

Bina içi, çevre güvenlik, yükleme ve boşaltım noktaları gibi her noktadaki kamera sistemleri yine tarafımızdan kurulmuş ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

Bünyesinde 14 Server , 200 kullanıcı barındırmakta olan Yörsan İstanbul’da 3 noktada hizmet vermekte ve tarafımızdan 7-24-365 sistemleri çalışmaktadır.

PLASİYERLİ SAHA SATIŞ SİSTEMİ OTOMASYONU projesi tarafımızdan geliştirilmiştir. Projede El Terminali olarak benzersiz bir ürün olan Mobile Compia M3 kullanılmaktadır.  Ayrıca EPSON LX-300 ürünü ile araçlarda fatura basımı yapılmaktadır. Bu proje daha sonra bölgelere atadıkları dağıtım firmalarınada yaygınlaştırılmış ve Yörsan adına dağıtım yapan şirketlerde de kullanılmaktadır.

Bu projede gezgin satıcılar (Plasiyer) şunları yapabilmektedirler;

 1. M3’ün Barkod okuyucusu sayesinde aracına yükleme yapar.
 2. Müşteri siparişleri alır.
 3. Araçta fatura keserek mal teslimatı yapar.
 4. Araçta faturayı kablosuz ortamda (Bluetooth) keser.
 5. Bir araçtan diğer bir araca mal aktarımı yapabilir.
 6. Aracındaki malları depoya çıkabilir.
 7. Tahsilât (Çek, Nakit, vs) yapabilir.
 8. Bozuk veya süresi geçmiş ürünleri iade alabilir.
 9. M3’ün built-in kamerası sayesinde raf düzenlerinin veya müşterinin resmini çekebilir.
 10. M3 ‘ün yine mükemmel özelliklerinden olan GSM/GPRS özelliği sayesinde içine takacağınız GSM kartı ile telefon olarak kullanabilir. GPRS internet iletişimi ile tüm sistem on-line olarak çalıştırılabilir.
 11. M3’ün Wi-Fi iletişim imkanları ile firma içindeyken kablosuz ortamdan EL Termali kendi üzerinde topladığı bilgileri merkez sisteme aktarır ve aynı zamanda merkez sistemden de yeni cari ve ürün bilgilerini alır.

Mobil yazılımlarda ve mobil çalışmada yapılan örnek projelerden birisi olup kullanılan yazılımlara tam entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

TÜMMED SAĞLIK KONTROL MERKEZİ A.Ş. (ECHOMAR)         Genel Merkez ve Görüntüleme Merkezi arasında out-door kablosuz network sistemi kurulmuştur. Ayrica Şişli ve Göztepe’de bulunan şubeler IBM X225 server üzerine kurulan Terminal server ve RRAS ile online sisteme dahil edilmiş ve acil durumlar içinde dört pstn hat üzerinden  Dial-up yedekleme yapılmıştır. Ayrıca sistem güvenliği için bağlantılar VPN üzerinden firewall’a yapılmaktadır.

 

MARMARA TEKSTİL SANAYİ VE TİC. A.Ş. (MARTEKS)             Marteks, Genel Merkezi Bursa’da bulunan ve İnegöl Organize Sanayi Bölgesi içinde fabrikaları bulunan bir kuruluştur. Bu müşterimizde fabrikalar arası Wireless (kablosuz) network çözümlerimiz, Server , PC ve Notebook sistemleri ile fabrikaların içinde Fiber hatların çekildiği ve tüm PC’lerin yerel alan ağlarıyla bağlandığı çözümlerimizi kullanmaktadır.

 

MARMARAÇAY (ÇAYKUR) A.Ş.                                                                      Çaykur / İstanbul (Marmaraçay) firmasının tüm IT altyapısı ve hizmetleri firmamız tarafından sağlanmakta.İstanbul / Tuzla’da yeni açtıkları Şeker fabrikasının tüm IT sistemi ( Server – Bilgisayar- Notebook yazıcı ve. )bizim tarafından tedarik edilmiş ve kurulmuştur.

LAFARGE-ASLAN ÇİMENTO A.Ş.                                                                  Bu müşterimizde 60 adet kamyon için Arveno Araç Takip Sistemi çözümümüz başarıyla kurulmuş ve çalıştırılmıştır. Bu sistem için Arvento ile birlikte kendi bünyelerine Server lar kurulmuş ve veri tabanlarına doğrudan erişim ile bilgi yazılması ve kontrolüde yapılmıştır.

 

ENKAY GRUP                                                                                                                Beyaz eşya ve elektronik sektörlerinde dünyanın en kaliteli markalarının Türkiye distribütörü olan müşterimizin depolarına üst düzey kablosuz erişim ağları wireless platformları ile kurulmuş ve  depo giriş ve çıkışları firmamızın geliştirdiği SONAMA yazılımı ile yüklü M3 Mobile Compia ürünümüzle yapılmaktadır.

Ayrıca bünyesinde bulunan mağazaların kamera sistemleri ve Bilgisayar sistemleri tarafımızdan kurulmuş ve teknik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

 

ENYAPI İNŞAAT ENERJİ TAAH. VE TİC. LTD. ŞTİ.                     Müşterimiz Enyapı inşaatın Büyükçekmece  Mimarsinan  da yapmış olduğu Casa Mare Evleri’nin çevre güvenlik kamera sistemi firmamız tarafından kablolaması ile birlikte kamera montaj ve kayıt sistemi başarı ile devreye alınmıştır.

 

MEKİSAN ASANSÖR VE ÇELİK KONS.SAN.LTD.ŞTİ.                    Türkiye ‘nin önde gelen asansör parçaları üreten müşterimizin fabrikasının network altyapısı firmamız tarafından başarı ile tamamlanmıştır. Ayrıca 4 Adet IBM Server , Tasarım iş bilgisayarlari, plotter , yazıcı , NAS gibi çihazlarda tarafımızdan kurulmuş ve hizmetleri verilmektedir.

 

UYUM GIDA İHTİYAÇ MAD. SAN. TİC. A.Ş.                                          Bu müşterimizde 8 adet el terminali için Market Depo Yazılımı çözümümüz olan SONAME başarıyla kurulmuştur. Bu sayede market deposuna giriş ve çıkışlar son derece sağlıklı ve verimli biçimde kontrol altına alınmıştır.

 

BİRLİK GIDA DAY. TÜK. MAL. SAN. TİC. A.Ş.                                      Prestij Marketleri olarak da bilinen bu müşterimizde 37 adet Access Pont ile çok katlı merkez ve şubelerinde depo giriş ve çıkışları geliştirdiğimiz SONAMA yazılımı ile yüklü 22 adet M3 Mobile Compia ürünümüzle yapılmaktadır.

 

BİÇEN GIDA                                                                                                                   Biçen Gıda da 18 adet el terminali için SONAMA çözümümüz verilmiş ve başarıyla devreye alınmıştır. Bu müşterimiz de diğer market müşterilerimiz gibi Merkez ve şube depolarının giriş ve çıkışlarını otomasyonuna entegre ederken bizi tercih etmiştir.

 

ESBANT SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.                                                 Tarafımızdan IBM markalı server kurulmuş, firmanın tüm lisanslamaları firmamız tarafından yapılmış olup Gebze organize sanayi bölgesine taşınma işlemi firmamızın danışmanlığında yapılmış ve devreye alınmıştır.Bunun dışında firmanın araçlarına bayiliğini yapmakta olduğumuz Arvento araç takip sistemi kurulmuştur.

 

TST RAKOR VE TIBBİ ALETLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ                    Kurumsal bakım anlaşmalı müşterilerimizden olup firmamız tarafından IBM markalı server kurulmuş, firewall sistemi ile güvenliği sağlanmış , firmanın tüm lisanslamaları firmamız tarafından yapılmıştır.Müşterinin bütün IT yatırımlarını firmamız üzerinden gerçekleştirmektedir. Fabrikanın içinde ve çevresinde güvenlik ve izleme amaçlı 30 kameralı sistem yine tarafımzıdan kurulmuş ve düzenli bakımları yapılmaktadır.

 

UTS UNİVERSAL TAKIM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.                             Takım tezgahları üreticisi müşterimizingüvenlik kamera sistemi firmamız tarafından kablolaması ile birlikte kamera montaj ve kayıt sistemi başarı ile devreye alınmıştır.

 

KALDE KLİMA PAZ.ARLAMA VE TAAHHÜT A.Ş.                            Bu müşterimizin bütün araçlarına Arveno Araç Takip Sistemi çözümümüz başarıyla kurulmuş ve çalışmaktadır.

 

Park View Tower Almaty – Kazakistan                                                     Bu Müşterimize Dedectomat distribitörü ile birlikte yangın algılama ve diğer sistemler ile entegrasyon çalışması yapılmıştır.

1 Adet FCP Detect3016

1150 Adres noktalası

Bina Otomasyon Sistemi ile Entegrasyon

Sprinkler Sistemi ile Entegrasyon

Sesli Evucation Sistemi ile entegrasyon

Duman Kontrol Sistemi (Duman ve yangın damperleri ile Entegrasyon

Basınçlı Fanlar ve Duman Egzoz Fanları) kontrol ve uygulandı.

Yangın Kontrol Panelleri tarafından izlenmektedir.

 

Eren Holding / Modern Karton Çorlu Fabrikası                                Bu Müşterimize Dedectomat distribitörü ile birlikte yangın alrm sistemi ve Ex-proof alan uygulaması yapılmıştır.

Yangın Alarm Sistemi:  5 Adet 16 Loop Yangın Alarm Paneli ve 1.550 Adres

Ex-proof uygulamalar

110 adet 4 Borulu Hava Örneklemeli  Laser Duman Dedektörü

Duman Kontrol Senaryosu

İtfaiyeci Kontrol Mimik Panosu

Grafik Kontrol Yazılımı

 

Eren Enerji / Zetes Zonguldak Termik Santral                                  Bu Müşterimize Dedectomat distribitörü ile birlikte yangın algılama sistemi ve Ex-proof alan uygulaması yapılmıştır.

Yangın Alarm Sistemi:  11 Adet 16 Loop Yangın Alarm Paneli ve 1.450 Adres

Ex-proof uygulamalar

36 adet 4 Borulu Hava Örneklemeli Duman Algılama

Duman Kontrol Senaryosu

İtfaiyeci Kontrol Mimik Panosu

Grafik Kontrol Yazılımı

 

Redevco Erzurum Meydan AVM                                                                  Bu Müşterimize Dedectomat distribitörü ile birlikte yangın algılama sistemi yapılmıştır.

Yangın Alarm Sistemleri

CO Algılama ve kontrol sistemi

Yangın Alarm Sistemi: 2.800 Adres

Duman Kontrol Senaryosu

İtfaiyeci Kontrol Mimik Panosu

Grafik Kontrol Yazılımı

 

ORA Istanbul                                                                                                             Bu Müşterimize Dedectomat distribitörü ile birlikte yangın algılama sistemi yapılmıştır.

Yangın Alarm Sistemleri Projesi

Yangın Alarm Sistemi: 15.000 Adres

Grafik Kontrol Yazılımı

Duman Kontrol Senaryosu

İtfaiyeci Mimik Panosu

Bina otomasyon, Acil Anons ve Kartlı giriş sistemleri ile entegrasyon

 

Hilton Otel / Ankara                                                                                             Bu Müşterimize Dedectomat distribitörü ile birlikte yangın algılama anons, kartlı geçiş ve CCTV kamera sistemi yapılmıştır.

Yangın Alarm Sistemi: 1400 Adres

Duman Kontrol Senaryosu

Grafik Kontrol Yazılımı

Bina otomasyon, Acil Anons, CCTV ve Kartlı giriş sistemleri ile entegrasyon

 

ITCS: Referanslarımızdan Bazıları